Wentwood Local EventSun 1/23/2011 3:00 PM
Preliminary resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2007

  Pl Name                   Club            Text1          Time 



Yellow   

   1 Family Andrews         SWOC                          40:54 
   2 Bethan Force                           W14           87:32 
   3 Carys Blackmore                        W10           87:36 
   4 Ewan Force                             M12           89:16 

     Gwyn Blackmore                         M12              mp 



Orange   

   1 Quinlan Silk           SWOC            M10           28:41 
   2 Debbie Perry                                         39:47 
   3 Jasmine Silk           SWOC            W10           62:00 

     Sue Kennet             SWOC            W50              mp 



Light Gr 

   1 Stuart Lewis           SWOC            M16           40:41 
   2 Sarah Jones            SWOC            W45           58:43 
   3 Andrew Blackmore                       M40           79:01 
   4 Steve Force                            M45           79:02 



Green  ( 

   1 Fraser Stephens        SPLOT           M40           48:29 
   2 Beverley Appleton      BAOC            W45           49:11 
   3 Alan Richards          NGOC            M65           50:26 
   4 Graham Tough           SWOC            M65           59:24 
   5 Frank Ince             SWOC            M65           60:33 
   6 John Coleman           NGOC            M70           66:01 
   7 Sarah Rees             POW             W45           66:48 
   8 David Andrews          BOK             M60           69:33 
   9 Anne May               SLOW            W60           70:38 
  10 Tessa Lewis            SWOC            W45           72:45 
  11 Ian Kennett            SWOC            M45           78:51 
  12 Sue Colbert            SWOC            W60           86:26 
  13 Kate Janossy           SPLOT           W35          118:08 

     Peter Maloney          SWOC            M65              mp 



Blue  (1 

   1 Thomas Gibbs           BOK             M35           52:25 
   2 David Seward           SBOC            M50           60:07 
   3 Garry Davies           SWOC            M21           67:20 
   4 Nick Silk              SWOC            M45           69:39 
   5 Haydn Griffiths        SWOC            M50           73:24 
   6 Christopher Perry                      M21           74:47 
   7 Stuart Rees            POW             M45           78:47 
   8 Mark Andrews           SWOC            M40           80:02 
   9 Peter Colbert          SWOC            M55           93:20 
  10 Julia Becker                                         96:45 
  11 Richard Jones          SWOC            M40           97:56 

     Annemieke Silk         SWOC            W40              mp 



Trail  ( 

   1 Michael Graz                                         60:24 
   2 Richard Nuell          NWO             M60           62:27 
   3 Angela Mccarthy        SWOC            W45          105:28 
   4 Dennis Collins                                      122:13 
   5 Carl Seaman                                         122:26 
   6 Sarah Jones                            W40          127:54 
   7 Lois Combstock                         W14          128:31 
   8 Keri Combstock                         W40          128:46